• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

HATTUSHA ART - YILBAŞI'NA ÖZEL 1. ONLINE ÖZEL KOLEKSİYONLAR MÜZAYEDESİ

Müzayedemiz 19 Aralık Pazartesi günü 18:01'den itibaren canlı olarak yayınlanacaktır. Her lotun ekranda kalma süresi 20 saniyedir. Lotlar sıra ile satışa çıkacak ve süresi boyunca teklif gelmesi halinde her lot 15 saniye daha uzayacaktır.

Müzayedemiz de uygulanan alıcı komisyon oranımız %8, KDV oranı ise %18 olarak uygulanmaktadır. Ödeme süresi müzayede bitiminden sonra 7 iş günüdür. Eser bedeli + komisyon bedeli + %18 KDV dahil şekilde tahsil edilecektir.

Müzayedemizde bulunan eserler galeri, depo ve ofisimizde teşhir edilmektedir. Eserlerimizi görmek için 05 Aralık 2022 Pazartesi gününden itibaren mesai saatleri içerisinde 0(554) 235 82 23 nolu telefon numaramızdan randevu alarak eserlerimizi görebilirsiniz. Alıcılar tüm eserlerin "HALİYLE" satışa sunulduğunu ve pey vereceği ürünü öncesinde yeterince kontrol ettiğini taahhüt eder.

Açık arttırma sonrası "SATIŞ İPTALİCAYMA HAKKI veya ALIMDAN VAZGEÇME" söz konusu değildir. Aksi halde hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır. Cezai şart toplam tutarın %40'ı olarak aracılık hizmeti hesaplanır ve tahsil edilir.

Kargolarınız yapılan ödemelerden itibaren bir hafta içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. İstanbul dışına gönderimi yapılan kargolar uygun bulunan kargo firmaları ile tarafınıza "ALICI ÖDEMELİ" olarak gönderilmektedir. İstanbul içi alternatif teslimat yöntemleri için 0(554) 235 82 23 telefon numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

önceki
Sayfaya Git: / 5
sonraki